آخر هفته گذشته که به موزه علوم رفتیم ، آنها یک اتاق به فعالیت های ساختن برای بچه های بزرگتر اختصاص داده بودند. فعالیت های آنها ساده و در عین حال نبوغ آمیز بود - من متعجب شدم که چه کاری می توان با لیوان های پلاستیکی اساسی انجام داد! ما تصمیم گرفتیم چیدن فنجان را در خانه امتحان کنیم. ما یک کیسه بزرگ 84 فنجانی به قیمت 5 دلار در گاه مواد غذایی محلی خود تهیه کردیم ، اما این فعالیت با فنجان های باقی مانده از یک مهمانی یا فنجان هایی که از و کوپن اری شده اند ، صرفه تر خواهد بود!

این یک عکس مسخره است! من نمی دانم کدام یک از آنها پیشنهاد کرده است که امروز کامو مطابق با هم بپوشند .آیدان قبلاً چیدن جام را انجام داده بود و می دانست که اگر به صورت دایره ای بسازید ، می توانید پشته خود را بالاتر ببرید. سپس ما سعی کردیم یک هرم بسازیم ، اما نمی توانیم بفهمیم که چگونه آن را به کار بیاندازیم

ین فعالیت متناسب با طیف وسیعی از سنین است - احتمالاً مهد کودک در حال فعالیت. گرشام (4) کمی جوان بود. او اصول ساخت و ساز را با لیوان کاملاً درک نمی کرد و مدام ناخواسته آن را زمین می زد. با این حال ، برای کسانی که مهارت ساخت دارند ، این مورد توجه آنها را برای مدت طولانی جلب خواهد کرد! تغییرات بسیاری در مورد آنچه شما می توانید ایجاد کنید وجود دارد! یک فعالیت عالی برای ماه های بد آب و هوایی آینده!

چسباندن چوب های صنایع دستی در بالای فنجان های پلاستیکی به شما امکان می دهد ساختاری عمودی بسیار بیشتر از آنچه می توانید با فنجان ها به تنهایی بسازید.

چالش شماره 3: عملکردهای تعادل. چیزی را به شکلی چشمگیر بیرون بیاورید!به نظر می رسد این سازه ای که آیدان ساخته است ، از جاذبه سرپیچی می کند! این مکعب ها بسیار سبک وزن هستند و باور اینکه آنها می توانند چوب ها و فنجان هایی را که به این ترتیب بیرون آمده اند متعادل کنند ، سخت بود. اما به اندازه کافی آنها را اضافه کنید

نحوه تولید درب ظروف یکبار مصرف فعالیت ,فنجان ,توانید ,یکبار مصرف ,فنجان هایی منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

اینترنشنال مگ اخبار اسفند 96 اجناس فوق العاده دانلود برای شما هیئت شطرنج بهارستان خرید سرور اچ پی، فروش سرور اچ پی اجناس فوق العاده مـــــــــــداد رنگی